YEŞİLYOLCULAR | SANAL ALEMİN İMAM HATİP ŞUBESİ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

Gül Güzeline...

MERVE
    MERVE
    YETKİLİ

YETKİLİ

Kadın
    Okul : KADIKÖY İMAM HATİP LİSESİ
    İleti : SükuTun sırrı hakikatini bilenler sözün hakkını vermeyi de bilirler...!
    Ruh hali : Gül Güzeline... Uzgun10
    Teşekkür : 5
    Puanı : 355

Gül Güzeline... Empty Gül Güzeline...

Mesaj  MERVE Perş. Kas. 20, 2008 8:47 am

Ya RasulAllah(asm) bugün bir başka oturdu özlemin içime. beşerin sevdasını gördüğümde anlıyorum senin kıymetini. fani dünyanın fani oluyor sevgileri. Oysa her sabah birileri başka aşklara yelken açıyor. Kimi kavuşamıyor sevdiğine ve kısa zaman sonra unutuyor. Aşkı senden öğrenmeli Habibim. Sen ki aşkın uğruna bütün dünyayı reddensin. Sen ki imkanın olmasına rağmen gene aşkın uğruna rahmet peygamberi olmayı kabul edensin. seni ne kadar övsek azdır.

Seni hatırladığımda yüreğimin kayın ormanı yanıyor. Ah diyorum keşke görebilseydim gülcemalini. Birgün seni düşünerek yattığımda rüya alemine, senin keskin gül kokun uyandırdı beni. "Ah" dedim "bir de yakından koklasaydım seni".

Senin her haline hayran olurken dünya-ı alem, bize ar gelir seni anımsamamak. Her yerde sen varsın ey güller sultanım. Ben biliyorum ki ravzan da bile ümmeti diyorsun. Seni uzaktan da olsa görmeyi çok isterdim.
    Her akşam seccadem serili yatıyorum. Ola ki gelir de namaz kılarsın diye. Ola ki kokunu seccademe bırakırsın diye

Koyu bir hasret benim ki. Sevdiğine kavuşma arzusu dolarken yüreğime; bir yandan da sana layık olamama korkutuyor beni. Sen evlendiğinde 1 hasırın vardı, bizim ise ev dolusu eşyamız. Ya birgün gelirsen ziyaretime nelerimi saklayacağım ben? Son moda eşyalarımı mı? Yoksa kaza namazlarımdan kararmış yüzümümü. Ya da yüreği sahabe gibi atmayan kalbimi mi?

Sana layık olmanın rehberi var elimde ama ben bir beşerim ve maalesef şaşabilirim. Ah o teslimiyet arzusu yok mu. Keşke bana da doğsa da kabasap kalbimi yalan dünyanın nimetlerine.

Çölde su ara gibi aramalıyım seni. sonra şelaleler gibi coşmalı kalbim. Hiç duyulmamış sevda türküleri yakmalıyım adına. Senin sünnetinle elim elinde olmalı. Ah yar ; ah yüreklerde aranan sevda. Ah ardında görmeden seven binlerce mecnun bıraka sevgili. Seni öyle seviyorum ki öl de öleyim. Yeter ki sen iste.

Biliyorum ki bu yazdıklarımı okuyorsun. Biliyorum ki beni duyuyorsun"bana da kardeşçe duya eder misin en kutlu Nebii?"

"SANA BİNLERCE SALAT VE SELAM OLSUN.RABBİM SELAMIMDAN HABERDAR ET EN KUTLU SEVGİLİYİ..."
    MAfacan
    MAfacan
    Yeşil Yolcu

Yeşil Yolcu

Kadın
    Okul : BİAİHL
    Ruh hali : Gül Güzeline... Tuhaf10
    Teşekkür : 7
    Puanı : 490

Gül Güzeline... Empty Geri: Gül Güzeline...

Mesaj  MAfacan C.tesi Şub. 28, 2009 8:57 pm

ALLAH(cc) razı olsn kardeşim mükemmel bi paylaşım harika bi yazı

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 8:39 am