YEŞİLYOLCULAR | SANAL ALEMİN İMAM HATİP ŞUBESİ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nden 2 oğrenciden istiklal marsi ( yaslari 4 ve 5 )

cahil
    cahil
    YETKiLİ

YETKiLİ

Erkek
    Okul : kalp' li :D
    Teşekkür : 1
    Puanı : 46

Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nden 2 oğrenciden istiklal marsi ( yaslari 4 ve 5 ) Empty Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nden 2 oğrenciden istiklal marsi ( yaslari 4 ve 5 )

Mesaj  cahil C.tesi Haz. 06, 2009 7:00 pm

En son cahil tarafından C.tesi Haz. 06, 2009 7:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    RanaNur
    RanaNur
    En Yeşilyolcu

En Yeşilyolcu

Kadın
    Okul : Sakarya İlahiyat Fakültesi
    Ruh hali : Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nden 2 oğrenciden istiklal marsi ( yaslari 4 ve 5 ) Utanga10
    Teşekkür : 8
    Puanı : 304

Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nden 2 oğrenciden istiklal marsi ( yaslari 4 ve 5 ) Empty Geri: Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nden 2 oğrenciden istiklal marsi ( yaslari 4 ve 5 )

Mesaj  RanaNur C.tesi Haz. 06, 2009 7:21 pm

evet bugün bende izledimm..

öyle şekerlerdiki dost izlerken hem hüzünlendim hem gurulandım..

çokta başarılı idiler..yaşları ve lehçelerinin farklılığını göz önünde bulundurursak Wink
    kıtalar ötesinde güzel türkçem.. Smile
    güzel ülkemin güzel marşı... king
    cahil
    cahil
    YETKiLİ

YETKiLİ

Erkek
    Okul : kalp' li :D
    Teşekkür : 1
    Puanı : 46

Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nden 2 oğrenciden istiklal marsi ( yaslari 4 ve 5 ) Empty Geri: Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nden 2 oğrenciden istiklal marsi ( yaslari 4 ve 5 )

Mesaj  cahil C.tesi Haz. 06, 2009 7:23 pm

ağladım yahu Smile)
    süper bi organizasyon Smile
    RanaNur
    RanaNur
    En Yeşilyolcu

En Yeşilyolcu

Kadın
    Okul : Sakarya İlahiyat Fakültesi
    Ruh hali : Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nden 2 oğrenciden istiklal marsi ( yaslari 4 ve 5 ) Utanga10
    Teşekkür : 8
    Puanı : 304

Mesaj  RanaNur C.tesi Haz. 06, 2009 7:32 pm

cahil demiş ki:ağladım yahu Smile)
    süper bi organizasyon Smile

güzel türkçemiz konuşuluyor milli değerlerimiz öğreniliyor ağlamamak elde değil..king

evet organizasyon çok büyük ve güzel...

kutluyorum emeği geçenleri Smile
    mehmet108
    mehmet108
    yeşil sever

yeşil sever

Erkek
    Okul : GÜLNAR İMAM HATİP LİSESİ
    Teşekkür : 4
    Puanı : 65

Mesaj  mehmet108 C.tesi Haz. 06, 2009 11:30 pm

gerçekten çok harikaydı kıta kıta ülke ülke gezip hem dinimizi hemde güzel türkçemizi öğretmeye çalışan hocalarımızdan ALLAH razı olsun onlar öyle hizmet aşkıyla yanıp tutuşuyorlarki kendilerinin gelmesini bırak mezarlarının bile o ülkelerde kalması konusunda söz alan abilerimiz olduğu sürece dinimiz ve dilimiz ALLAH ın izni ile yaşanılacak ve yaşatılacak
    vera..
    vera..
    YETKİLİ

YETKİLİ

Kadın
    Okul : uludağ ünv./ ilahiyat
    Ruh hali : Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nden 2 oğrenciden istiklal marsi ( yaslari 4 ve 5 ) Huysuz10
    Teşekkür : 104
    Puanı : 383

Mesaj  vera.. Cuma Haz. 12, 2009 11:46 am

mehmet108 demiş ki:gerçekten çok harikaydı kıta kıta ülke ülke gezip hem dinimizi hemde güzel türkçemizi öğretmeye çalışan hocalarımızdan ALLAH razı olsun onlar öyle hizmet aşkıyla yanıp tutuşuyorlarki kendilerinin gelmesini bırak mezarlarının bile o ülkelerde kalması konusunda söz alan abilerimiz olduğu sürece dinimiz ve dilimiz ALLAH ın izni ile yaşanılacak ve yaşatılacak

inşaallah... çok güzel bir sürprizdi yaa.. cok duygulandım izlerken...

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 5:11 am