YEŞİLYOLCULAR | SANAL ALEMİN İMAM HATİP ŞUBESİ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

ben böyle olmamalıydım

nicksiz
    nicksiz
    Yeni Yeşil

Yeni Yeşil

Kadın
    Okul : ihl
    Ruh hali : ben böyle olmamalıydım Bilgin10
    Teşekkür : 0
    Puanı : 14

ben böyle olmamalıydım Empty ben böyle olmamalıydım

Mesaj  nicksiz C.tesi Ağus. 09, 2008 1:50 am

Ben, böyle olmamalıydım İsmini duyunca, boynum düşmeliydi omzuma.
    İçime bir ateş düşmeliydi Ayaklarımın feri kesilmeliydi.
    Kendimden geçmeliydim sonra... Adını sayıklamalıydım, adımı unuttuğumda Ama bunu kimse duymamalıydı, Seni, mahşere kadar saklamalıydım.
    Ben böyle olmamalıydım Nisan akşamlarını ıslatırken yağmur Bahar, şarkılarını söylerken karanlığa Çalan her kapıya `sensin` diye koşmalıydım.
    Ayak sesleri gelmeliydi uzaktan Ben hep sana yormalıydım.
    Gece yıldızlarını serpince göre Seni görmek için uyumalıydım.
    Şarkılar kime söylenirse söylensin Sana diye dinlemeliydim.
    Türküler dolmalıydı odama, Ben bir selvi boylu yârdan ayrıldım deyince bir ses Selvi boylu yâr sen olmalıydın Kömür gözlüm ateşine düşeli Senin için söylenmiş söz olmalıydı.
    Bir mey yokluğuna ağlamalıydı delice Bir keman, incecik çığlık olmalıydı Ama bunu kimse bilmemeliydi, Seni mahşere kadar saklamalıydım.
    Böyle olmamalıydım, Kelimeler Taif'i taşıyınca kulaklarıma Daha yüzüme çarpmadan Taif rüzgarı, Taşların izi çıkmalıydı yüzümde.
    Uhud anılırken, dişlerine sızı düşmeliydi.
    Haremde bir ikindi vakti Kem gözler çevrilince sana Ve vefasız eller uzanınca yakana İçim daralmalı, nefesim kesilmeliydi.
    Sen ötelere hazırlanırken, Öteler senin için süslenirken, Son kez baktığın pencerede hayal edip seni, Perdenin son kez kapanması gibi, Kapanmalıydı gözlerim.
    Sonra içime doğru gerilip, Seni bize lutfedenin ismini haykırıp, 'Allah(C.C.) ' deyip, Düşmeliydim yere.
    Ama bunu kimse bilmemeliydi. Seni mahşere kadar saklamıydım. Ve mahşer günü... Uzaktan seni seyretsem.
    Sana yakın olmak için can atsam.
    Beni engelleseler, 'Sen kim yakınlık kim? ' deseler.
    Ben ağlamaktan konuşamasam.
    Gözlerini çevirsen bana. 'Benim cennetim bana bakan gözlerindir.' Ve tebessüm etsen. Ama bunu kimse görmese, Seni ebede kadar saklasam.
    MAfacan
    MAfacan
    Yeşil Yolcu

Yeşil Yolcu

Kadın
    Okul : BİAİHL
    Ruh hali : ben böyle olmamalıydım Tuhaf10
    Teşekkür : 7
    Puanı : 490

ben böyle olmamalıydım Empty Geri: ben böyle olmamalıydım

Mesaj  MAfacan Paz Mart 01, 2009 7:02 pm

saolsn kardeşm
    Zeynebb
    Zeynebb
    Yeşil yeşil

Yeşil yeşil

Kadın
    Okul : ß.i.a.i.h.L
    Ruh hali : ben böyle olmamalıydım Huysuz10
    Teşekkür : 4
    Puanı : 89

ben böyle olmamalıydım Empty Geri: ben böyle olmamalıydım

Mesaj  Zeynebb C.tesi Mart 14, 2009 9:36 am

dadas yusra demiş ki:Ben, böyle olmamalıydım İsmini duyunca, boynum düşmeliydi omzuma.
    İçime bir ateş düşmeliydi Ayaklarımın feri kesilmeliydi.
    Kendimden geçmeliydim sonra... Adını sayıklamalıydım, adımı unuttuğumda Ama bunu kimse duymamalıydı, Seni, mahşere kadar saklamalıydım.
    Ben böyle olmamalıydım Nisan akşamlarını ıslatırken yağmur Bahar, şarkılarını söylerken karanlığa Çalan her kapıya `sensin` diye koşmalıydım.
    Ayak sesleri gelmeliydi uzaktan Ben hep sana yormalıydım.
    Gece yıldızlarını serpince göre Seni görmek için uyumalıydım.
    Şarkılar kime söylenirse söylensin Sana diye dinlemeliydim.
    Türküler dolmalıydı odama, Ben bir selvi boylu yârdan ayrıldım deyince bir ses Selvi boylu yâr sen olmalıydın Kömür gözlüm ateşine düşeli Senin için söylenmiş söz olmalıydı.
    Bir mey yokluğuna ağlamalıydı delice Bir keman, incecik çığlık olmalıydı Ama bunu kimse bilmemeliydi, Seni mahşere kadar saklamalıydım.
    Böyle olmamalıydım, Kelimeler Taif'i taşıyınca kulaklarıma Daha yüzüme çarpmadan Taif rüzgarı, Taşların izi çıkmalıydı yüzümde.
    Uhud anılırken, dişlerine sızı düşmeliydi.
    Haremde bir ikindi vakti Kem gözler çevrilince sana Ve vefasız eller uzanınca yakana İçim daralmalı, nefesim kesilmeliydi.
    Sen ötelere hazırlanırken, Öteler senin için süslenirken, Son kez baktığın pencerede hayal edip seni, Perdenin son kez kapanması gibi, Kapanmalıydı gözlerim.
    Sonra içime doğru gerilip, Seni bize lutfedenin ismini haykırıp, 'Allah(C.C.) ' deyip, Düşmeliydim yere.
    Ama bunu kimse bilmemeliydi. Seni mahşere kadar saklamıydım. Ve mahşer günü... Uzaktan seni seyretsem.
    Sana yakın olmak için can atsam.
    Beni engelleseler, 'Sen kim yakınlık kim? ' deseler.
    Ben ağlamaktan konuşamasam.
    Gözlerini çevirsen bana. 'Benim cennetim bana bakan gözlerindir.' Ve tebessüm etsen. Ama bunu kimse görmese, Seni ebede kadar saklasam.

Tamamı ç0k qsL. monkey
    Paylaşm için tşk

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 8:46 am