YEŞİLYOLCULAR | SANAL ALEMİN İMAM HATİP ŞUBESİ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...İsrail yedek askerleri silah altına çağırıyor...

RanaNur
    RanaNur
    En Yeşilyolcu

En Yeşilyolcu

Kadın
    Okul : Sakarya İlahiyat Fakültesi
    Ruh hali : ...İsrail yedek askerleri silah altına çağırıyor... Utanga10
    Teşekkür : 8
    Puanı : 304

...İsrail yedek askerleri silah altına çağırıyor... Empty ...İsrail yedek askerleri silah altına çağırıyor...

Mesaj  RanaNur Paz Ara. 28, 2008 2:40 pm

İsrail yedek askerleri silah altına çağırıyor

İsrail ordusu, muhtemel bir kara operasyonu için yedeklerini silah altına çağırıyor. İsrail hükümeti, 4500 yedek askerinin silah altına çağrılmasına onay verdi.

İsrail radyosunun haberine göre, İsrail hükümeti, Savunma Bakanı Ehud Barak'ın talebi doğrultusunda, 4500 yedek askerinin silah altına çağrılmasına onay verdi.

Dünden bu yana Gazze Şeridi'ne, 280 dolayında kişinin öldüğü, 900'den fazla kişinin yaralandığı hava saldırılarında bulunan İsrail ordusu, "Dökme Kurşun" adlı operasyonunu genişletmeyi planlıyor.

İsrail bakanlar kurulunun bugün Başbakan Ehud Olmert başkanlığında yapılan toplantısında, Savunma Bakanı Barak hükümetten yedeklerin silah altına çağrılmasına onay istedi. Kabine de Barak'ın istemine olumlu yanıt vererek 4500 yedek askerinin silah altına alınmasını kararlaştırdı.

Ancak böyle bir onayın, Gazze Şeridi'nde kapsamlı bir kara operasyonuna girişileceği anlamına gelip gelmediği henüz bilinmiyor.

AA

bu haberi okurken çok üzüldüm... Sad Ve hırsım kinim dahada arttı İsraile karşı... jocolor

ve aklıma şunlar geldi:

isaril yedek askerlerini çağırıyor...

peki ya biz müslümanlar olarak nekadar filistine yardımcı oluyoruz..

kimlerimizi neyimizi israile karşı çağırıyoruz ?dualarımızımı? lojistik yardımlarımızı?tepkimizi mi?

tüm islam dünyasını israile karşı tek bir yumruk olmayamı çağırıyoruz? neyi? ve neye çağırıyoruz?

ilk önce kendime sonra tüm insanlığa soruyorum... Sad

doğrusu çok merak ediyorum...

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 6:05 am