YEŞİLYOLCULAR | SANAL ALEMİN İMAM HATİP ŞUBESİ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

Hakan'dan Gürüz'e İmam Hatip tepkisi

..::mücahit::..
    ..::mücahit::..
    YY

Erkek
    Okul : Seydişehir İhl
    İleti : ..::madem ki ölüm bir defa neden ALLAH için olmasın::..
    Ruh hali : Hakan'dan Gürüz'e İmam Hatip tepkisi Tuhaf10
    Teşekkür : 12
    Puanı : 352

Hakan'dan Gürüz'e İmam Hatip tepkisi Empty Hakan'dan Gürüz'e İmam Hatip tepkisi

Mesaj  ..::mücahit::.. Çarş. Ocak 21, 2009 8:50 pm

Eski YÖK Başkanı Gürüz, \"İmam Hatipten çıkıp hukukçu olunmaz, kaymakam olunmaz\" deyince Ahmet Hakan, sinirlendi ve bakın nasıl tepki verdi:
    Eski YÖK Başkanı Kemal Gürüz Ahmet Hakan'ı çileden çıkardı.

Gürüz "İmam Hatipten çıkıp hukukçu olunmaz, İmam Hatipten çıkıp kaymakam olunmaz. Ola ola bu hale geldik" deyince Ahmet Hakan, sinirlendi ve Gürüz'ü de şaşırtan bir tepki gösterdi.
    CNNT Türk televizyonunda Tarafsız Bölge programına konuk ettiği Eski YÖK Başkanı Kemal Gürüz'e "Sayın Gürüz yapmayın. Bu okullardan mezun oldum ben. Deyin ki bu okulların mahiyetini değiştirmiştirler. Yapanlara söyleyin. Hem diyorsunuz ki Demirel... E en çok İHL açan Demirel'dir. İHL Açmakla övünmüştür. Bu okullar din eğitimi veren ailelerin tercih ettiği bir lise muamelesi görmüştür İmam Hatipler." sözleriyle tepki gösterdi.
    Ahmet Hakan "Anayasa bizim ortak mutabakat metnimizse ve biz Anasayadan güç alacaksak, anayasada din eğitimi hakkı diye bir hak var. Bu hakkı nasıl alacak bu insanlar" diye sorunca Gürüz'ün verdiği cevap Hakan'ı bir kez daha çileden çıkardı. Gürüz, Hakan'ın sorusuna "Okullarda din kültürü dersi var. Daha ne olsun" dedi.
    RanaNur
    RanaNur
    En Yeşilyolcu

En Yeşilyolcu

Kadın
    Okul : Sakarya İlahiyat Fakültesi
    Ruh hali : Hakan'dan Gürüz'e İmam Hatip tepkisi Utanga10
    Teşekkür : 8
    Puanı : 304

Hakan'dan Gürüz'e İmam Hatip tepkisi Empty Geri: Hakan'dan Gürüz'e İmam Hatip tepkisi

Mesaj  RanaNur Çarş. Ocak 21, 2009 9:19 pm

Gürüz Ahmet Hakan ı çileden çıkarmış..

Ahmet Hakan Ve onun gibilerde beni çileden çıkarıyor.. asabi
    Anonymous
    Misafir
    Misafir

Hakan'dan Gürüz'e İmam Hatip tepkisi Empty Geri: Hakan'dan Gürüz'e İmam Hatip tepkisi

Mesaj  Misafir Paz Şub. 01, 2009 3:59 pm

RanaNur demiş ki:Gürüz Ahmet Hakan ı çileden çıkarmış..

Ahmet Hakan Ve onun gibilerde beni çileden çıkarıyor.. asabi

monkey

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 7:43 am